AUDI EXCLUSIVE GALLERY

Výstavy v Audi Exclusive Gallery projekt agentúry AMYMON a Audi Centra Bratislava

Audi Exclusive Gallery je unikátne miesto, kde sa spája interiér luxusných priestorov, štýlový dizajn automobilovej značky Audi a nadanie zobrazené prostredníctvom krásnych diel slovenských a zahraničných umelcov.

Novému jedinečnému projektu Audi Exclusive Gallery otvorilo brány Audi Centrum Bratislava v júni 2012. V zaujímavých priestoroch sa konala prvá vernisáž výstavy rodiny Bachoríkovcov s názvom ,,Spolu". Touto exhibíciou spustila galéria výnimočnú tradíciu, ktorou podporuje známych, ale aj začínajúcich výtvarníkov.

V priestoroch tejto jedinečnej galérii počas siedmich rokov vystavovalo svoje diela bezmála dvesto výtvarníkov, grafikov, sklárov, sochárov kameňa i kovu. Vystavené diela nielen potešili zrak návštevníkov, ale často našli svojich nových majiteľov.

O samotnú organizáciu sa od začiatku stará kurátorka výstav Ľudmila Pašková (agentúra AMYMON), ktorá spolupracuje s Audi Exclusive Gallery už od jej otvorenia. Organizuje projekty nielen domáceho, ale aj medzinárodného charakteru. Vďaka nim poskytuje priestor a možnosť zviditeľniť sa mnohým výtvarníkom, sochárom a iným umelcom prostredníctvom medzinárodných sympózií, výstav a vernisáží.




Ruth a Orest Dubay ml.

Spoločná výstava manželov Ruth a Oresta Dubaya ml.

v Audi Exclusive Gallery Bratislava

Audi Exclusive Gallery a ag. Amymon si Vás dovoľujú pozvať na výstavu akademických maliarov a zároveň manželov Ruth a Oresta Dubaya ml. do priestorov exkluzívneho Audi Centra v Bratislave.
Termín výstavy od 14.9. do 14.11.2024
Kurátorka Ľudmila Pašková

Výstava obrazov "RIEKA" výtvarník Boris Chmel v Audi Exclusive Gallery

Audi Exclusive Gallery si Vás dovoľuje pozvať na autorskú výstavu výtvarníka Borisa Chmela s názvom RIEKA.

Termín výstavy: od 8.9. do 11.11.2021

Miesto: Audi Centrum Bratislava, Harmincova 2/B, Bratislava
Kurátorka: Ľudmila Pašková


Boris CHMEL má k umeniu blízko odjakživa, aktívne tvorí ostatných šesť rokov. Vyštudoval estetiku a históriu, pracoval ako novinár, moderátor, hovorca. Výtvarná tvorba je ďalšou formou jeho komunikácie so svetom. Akrylom na plátne vyjadruje nádej v dobro a odvahu odkrývať vlastnú dušu. Inšpiruje ho príroda, ženy, spoločenské dianie. Opakujúcim sa motívom a poznávacím znamením jeho obrazov je tvar kruhu, či "vlastná bublina". Ako sám tvrdí, jeho umelecké oči mu naplno otvorili jeho dvaja malí synovia a maľuje, lebo musí.

Koncept výstavy "Rieka"

Rieka v prenesenom význame vo vnímaní autora spája v sebe viacero vrstiev života, najmä tých pôžitkárskych. Prchavú a silnú prítomnosť, ako keď v lete zalapáte po dychu pri ponorení rozhorúčených nôh do studeného potoka. Ľahkosť a bezstarostnosť, keď len tak splývate na hladine a máte chuť na drink či ovocie. S takýmto zámerom vznikol výber diel na desiatu Chmelovu výstavu. Prierez jeho tvorby za posledné vyše dva roky potvrdzuje autorovu opakujúcu sa snahu objavovať vlastné ja a byť si verný.


Partner výstavy: DETVAI LUDIK MALY I DLMU advokátska kanceláriahttps://dlmu.sk/


Výstava obrazov "...a slovo má podvedomie" Marek Odrobina

Audi Exclusive Gallery a ag. AMYMON vásm pozývajú na autorskú výstavu obrazov výtvarníka Mareka Odrobinu.Termín: od 19.1. do 26.2.2021
Kurátorka: Ľudmila Pašková


Marek Odrobina

Narodený v lete roku 1973
Základné a stredné vzdelanie na Slovensku, vysokoškolské v Čechách
Od 2002 advokát
2014 organizácia prvej výstavy mobilnej fotografie v ČR, spoločná výstava 10 autorov
2017 začal maľovať, prvý predaný obraz
2018 samostatná výstava vo vlastnej advokátskej kancelárii
2019 organizácia prvého Salónu AMUM - spoločná výstava s kamarátkou
účasť na Prague Art Fair
predaj obrazov v aukcii Galérie Dolmen
otvorenie stránok ArtFromRobin.com
2020 zahájenie spolupráce s AMYMON - spoločná výstava Zimný ArtMix Hilton
Samostatná výstava v Galérii Ragala, Hainburg
Spoločná výstava v Galérii 7 AS, Trnavawww.amymon.sk

ViaNočný ArtMIX 2020

ViaNočný Art Mix 2020 v Audi Exclusive Gallery

Audi Centrum Bratislava a ag.AMYMON predstavujú spoločnú výstavu 21 výtvarníkov SR a ČR.
Od 11.11.2020 do 8.1.2021

Alena Šikulová-Alžbeta Meňkyová-Anna Franceová-Branislav Brody-Denisa Hargašová-Iveta Orviská-Iveta Lederer-Jana Čepa-Júlia Sabová-Katarína Zemková-Lenka Galeoni-Mário Chamraz-Miroslav Bezák-Nadežda Kudlová-Peter Görcsök-Peter Hargaš-Robert Polansky-Sára Surová-Simona Marciová-Tatiana Morozova-Vít Pavlík

Alena Šikulová a Mário Chamraz

Výstava "Moderné umenie" Alena Šikulová a Mário Chamraz

Audi Centrum Bratislava a ag. Aymon si Vás dovoľujú pozvať na výstavu obrazov Aleny Šikulovej a sôch Mária Chamraza.

Predajná výstava potrvá od 11.9. do 11.11.2020.

Vstup voľný.


Alena a Mário

Tvoríme pár, ktorý fascinuje moderné umenie v každom smere. Nieje nič krajšie, ako môcť robiť čo nás napĺňa a baví.
Milujeme moderné umenie a tvoríme v tomto duchu so štipkou kontroverznosti.
Spájame maľbu, dizajn a umelecké sochárstvo a cítime, že pod našimi rukami vznikajú neopakovateľné diela.

Kristína Schreiberová a Eva Groh

Výstava "Audi Art Adventure" Kristína Schreiberová a Eva Groh

Audi Centrum Bratislava a Amymon, s.r.o. Vás pozývajú na zážitkovú umeleckú jazdu do Audi Exclusive Gallery na výstavu "Audi Art Adventure".
Na tejto jazde zažijete krásu, zvodnosť a jedinečnosť.
Základná myšlienka výstavy predstavuje tvorbu dvoch výtvarníčok, ktoré v úvode ich profesionálneho života spojila fotografia. Kristína Schreiberová je umelecká fotografka, Eva Groh je maskérka - vizážistka. Spolu vytvárali a zvečňovali momenty, ľudí, situácie kde vo väčšine prípadov bola ústrednou postavou Žena - Modelka.
Touto výstavou vzdávajú hold svojej dlhoročnej spolupráci, priateľstvu a v neposlednom rade aj každej jednej Žene - Modelke, ktorá ich poctila svojou dôverou a stala sa súčasťou ich tvorby a diela.
Umeleckej fotografky Kristína Schreiberová vám predstavuje výber z kolekcií fotografií na zrkadle, kde hlavnú úlohu zohráva Zvodnosť. V druhej časti vystavuje diela z kolekcie Podobnosti osobností, kde hľadá podobenstvá fyzické a zároveň profesionálne známych tvárí zo sveta a Slovenska. Je to výber z asi 200 podobností, ktoré priebežne fotí už 18 rokov.
Eva Groh sa ženstvu a kráse venovala v niekoľkých rovinách - na začiatku kariéry ako vizážistka, skrášľovala tváre žien a zároveň tvorila šperky. Dnes vám predstavuje najnovšie diela, v ktorých sa znovu zaoberá ženskou tvárou - reliéfne portréty svojich Múz.
Názov výstavy: Audi Art Adventure
Termín vernisáže: 11.3.2020 o 18:30hod.
Výstava potrvá od 26.2. do 29.4.2020
Kurátorka: Ľudmila Pašková
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY

Michaela Šebestová v Audi Exclusive Gallery

Výstava obrazov "Na krídlach anjela" Michaela Šebestová

Spoločnosť Audi Centrum Bratislava a ag. Amymon predstavujú výstavu "Na krídlach anjela" výtvarníčky Michaely Šebestovovej.
Kurátorka: Ľudmila Pašková
Miesto: Audi Exclusive Gallery
Termín: od 8.1.2020 do 26.2.2020
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY

Michaela Šebestová:

Prosím, dovoľte mi pozvať Vás do mojej duše. Prijmite toto pozvanie a pocíťte to, čo okolo seba vnímam ja... Krásu, radosť, pestrosť, jedinečnosť života a prírody, ale i tajomnosť až mystérium noci a neznáma.

Výstava sôch a obrazov Jakub Trajter

Výstava sôch a obrazov "Premena" Jakub Trajter

Spoločnosť Audi Centrum Bratislava a ag. Amymon predstavujú výstavu "PREMENA" sochára Jakuba Trajtera.
Kurátorka: Ľudmila Pašková
Miesto: Audi Exclusive Gallery
Termín: od 19.11.2019 do 8.1.2020
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY

JAKUB TRAJTER sa narodil 1983 v Bratislave.

V rokoch 1998-2002 študoval na Vysokej škole úžitkového výtvarníctva (SUV) Josefa Vydru v Bratislave na Katedre kamenárstva.
V roku 1998 začal navštevovať ateliér akad. soch. Andreja Rudavského, kde rozvinul sochársku techniku liatia bronzu, zváranie a spracovanie kovov, ako aj inštaláciu diel v priestore.
V rokoch 2002-2008 úspešne ukončil štúdium na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave na Katedre sochárstva v ateliéri prof. akad. soch. Juraja Meliša, so zameraním na sochu / objekt / inštaláciu.
V roku 2015 bol spoluautorom na svetovej výstave Expo v Miláne.

Ivana Orviská v Audi Exclusive Gallery

Výstava "Nezabudnuteľné miesta"

Ivana ORVISKÁ

Spoločnosť Audi Centrum Bratislava a ag. Amymon predstavujú výstavu

"Nezabudnuteľné miesta" výtvarníčky Ivany Orviskej.

Kurátorka: Ľudmila Pašková
Miesto: Audi Exclusive Gallery
Termín: od 11.9.2019 do 11.11.2019


Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY

Aj keď výtvarným umením bola priťahovaná už od svojho detstva , život to riadil trochu ináč a profesionálne pokračovala v kariére v oblasti marketingu.

Láska k umeniu a k tvorivosti bola tak silná, že k svojej tvorbe sa vrátila veľmi intenzívne od roku 2013. Jej tvorbu ovplyvňovali impresionisti ako Claude Monet, Van Gogh , Pissaro, henri-Edmont Cross či Olga Wisinger - Florian a novšie David Hockney či Gerhard Richter.

Jej motiváciou je zobrazovať svoje vnútorné pocity, zažívané počas cestovania na plátno a tým sa vrátiť v čase k reálnym miestam a tento príjemný optimistický pohľad vtlačiť do svojich obrazov pomocou neobvyklých kombinácii farieb a reliéfu.

Inšpiráciu čerpá z prírody, z krajiny, záhradných, ale aj morských scenérií. Často svoje obrazy tvorí priamo v plenéri. Ivana Orviska pracuje v Bratislave, ale aj v oblasti Llucmajor, na Mallorce.

Statement :

"Maľujem nielen to čo vidím, čiže reálne miesta, ale predovšetkým to čo cítim. Vo svojich obrazoch sa snažím zachytiť celú paletu farieb, svetlo a najmä ten pocit, ktorý som v tej chvíli a práve na tom mieste cítila - pokoj, radosť, šťastie a na druhej strane nekonečné množstvo energie".

Ľudmila Pašková

Kurátorka a galeristka

Tvorbu výtvarníčky Ivany Orviskej nie je jednoduché zaškatuľkovať a pojať v strohej definícii. Obrazy nesú v sebe veľký cit pre detail, farebnosť a zaujmú svojou hĺbkou. Motívom jej tvorby sú prevažne čarovné zákutia európskych záhrad a prístavov, ktoré bravúrne prenáša olejovými farbami na plátno.

Ako vraví samotná výtvarníčka "Maľujem nielen to čo vidím, čiže reálne miesta, ale predovšetkým to čo cítim. Vo svojich obrazoch sa snažím zachytiť celú paletu farieb, svetlo a najmä ten pocit, ktorý som v tej chvíli a práve na tom mieste cítila - pokoj, radosť, šťastie a na druhej strane nekonečné množstvo energie".

Verím, že nám Ivana Orviská prinesie v budúcnosti ešte veľa krásnych zážitkov prostredníctvom svojich obrazov.

Letný Art Mix 2019

Výstava 32 výtvarníkov


Audi Centrum Bratislava a ag. Amymon si Vás dovoľujú pozvať na spoločnú výstavu 32 výtvarníkov pod názvom "Letný Art Mix 2019".
Termín výstavy: od 8.7.2019 do 11.9.2019
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: Audi Centrum Bratislava, Harmincova 2/B, Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu Office Gallery.

Vystavujúci:

Adela Píšová*Alena Šalamonová*Alica Mendlová*Andrea Pistl-Andrášová*Braňo Brody*Danka Gregová*Eleonóra Kovalčíková*Eva Černoková*Eva Tiková*Gabriela Krepsová *Georgina Mortreux*
Kate Grishakova*Ladislav Lakatoš*Lenka Janoušková*Ľubomír Miča*Lucia Chocholáčková*Michaela Šebestová*Milan Berky*Milan Krajčo*Oksana Jágerová*Orest Dubay ml.*Pavol Michalič*Peter Hargaš*Radka Garajová*Robert Polansky*Roman Gašparík*Ruth Dubayová*Ružena Klimková*Soňa Mrázová*Vladimír Ragala*Vlasta Hubková*William Caceres

Radka VOM (CZ)

"Doteky a okamžiky"

Radka VOM (CZ)

Audi Centrum Bratislava a agentúra AMYMON si Vás dovoľujú pozvať na výstavu obrazov výtvarníčky Radky VOM.
Výstava sa bude konať v reprezentatívnych priestoroch Audi Exclusive Gallery.
Názov výstavy obrazov: Doteky a okamžiky
Termín výstavy: od 24.4.2019 do 3.7.2019
Vystavujúci: výtvarníčka Radka Vom
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: Audi Centrum Bratislava, Harmincova 2/b, 841 01 Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.
Radka Čaplová, rod. Vomáčková, 5.11.1976, Praha
Absolvovala studium na gymnáziu, vyšší zdravotnické škole v Praze, jazykové škole v Praze a Oxfordu a 4 semestry na Právnické fakultě Karlovy univerzity. Potom manželství s Robertem Čaplou. Příchod na SLovensko a život v Bratislavě. Dcery Veronika (nar. 2005) a Marianna (nar. 2009). Už tehdy kreslí a maluje. Po roce 2005 výtvarná studia - kurzy na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě, Mgr.Art. E Vargová, Patricia Koyšová a Simona Kršnáková.

Zuzana Hradilová (SK)

Výstava "CRYSTAL STYLE"

Zuzana Hradilová (SK)

Audi Centrum Bratislava a agentúra AMYMON si Vás dovoľujú pozvať na výstavu diel výtvarníčky a šperkárky Zuzany Hradilovej. Výstava sa koná v reprezentatívnych priestoroch Audi Exclusive Gallery.

Názov výstavy obrazov: Crystal Style

Termín výstavy: od 26.2.2019 do 29.4.2019
Vystavujúci: výtvarníčka Zuzana Hradilová
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: Audi Centrum Bratislava, Harmincova 2/b, 841 01 Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.

Zuzana Hradilová

Vyštudovala pedagogiku a výtvarnej tvorbe i maľbe sa venuje odmala. Niekoľko rokov dozadu prepadla kráse kryštálov a drahých kameňov a začala z nich vytvárať šperky. Ale tam jej umelecká a duchovná cesta neskončila, rozhodla sa prepojiť šperkárske a maliarske umenie do obrazov,
ktoré vedia osloviť oči, srdce i dušu diváka.
Svoje kryštálové obrazy s prírodnými a vesmírnymi motívmi ukladá na sklo, ktoré dotvára maľbou a tým umocňuje hlavné poslanie obrazu: očariť diváka, vtiahnuť ho do deja a nabiť ho dobrou energiou.
Dynamická farebnosť a vyžarovanie použitých kryštálov polodrahokamov robia z obrazov žiariče energie lásky a nádeje i tajuplnosti, ktorá diváka navedie na cestu do svojho vnútra i do vesmírnych diaľav. Dychberúce výjavy a špecifická kryštálová technika robia jej tvorbu na Slovensku ojedinelou.

Viera Čapková

Výstava "Kúzlo farieb"

Viera Čapková

Audi Centrum Bratislava a ag. Amymon si Vás dovoľujú pozvať na výstavu obrazov a sôch " Kúzlo farieb " výtvarníčky- reštaurátorky- keramičky Viery Čapkovej do Audi Exclusive Gallery Bratislava.
Miesto výstavy: Audi Centrum Bratislava, Harmincova 2/B, 841 01 Dúbravka-Bratislava
Výstava potrvá do: 26. februára 2019
Vystavujúci: Viera Čapková
Kurátorka: Ľudmila Pašková
Hlavná myšlienka výstavy:
Farebnosť diela ako médium, ktoré nám prináša radosť do života a prebúdza naše pocity, túžby a sny.
VIERA ČAPKOVÁ
Narodená v roku 1950
Bratislava - Slovenská Republika
OBLASTI PÔSOBENIA:
výtvarníčka, reštaurátorka a keramička; všestranná umelkyňa, ktorá rozvíjala svoj talent a kreativitu od detstva. Vo svojich dielach a ich štruktúre zachycuje rôzne emócie a energie.
Jej tvorba prešla viacerými obdobiami, ktoré zobrazujú osobnú skúsenosť a rôznorodosť ľudského vedomia. Dlhodobo pôsobila aj v zahraničí a to sa prejavilo najmä v olejomaľbách do ktorých preniesla svetelnosť a jas charakteristický pre stredozemnú oblasť.
Po technickej stránke pracuje s rozmanitými postupmi, ktoré na každom diele dotvárajú jeho atmosféru. Jej aktuálna abstraktná tvorba sa vyznačuje kombinovanou technikou na plátne. Dlhoročné profesionálne skúsenosti reštaurátora sú zrejmé i v súčasnej tvorbe v ktorej pomocou aplikácie zlata obrazom dodáva osobitný charakter, lesk a štruktúru.
V spolupráci s Nadáciou "Gala - Salvador Dalí" bola iniciátorkou a spoluorganizátorkou výstavy "Dalí a Knihy", ktorá sa v roku 1992 uviedla po prvý raz v Čechách a na Slovensku. Jej abstraktné diela oslovili i katalánskych umelcov a použili ich napr. na obale zbierky poézie "Un glop de sang, un glop de vi".
Aktívne sa zúčastňuje na medzinárodných kreatívnych workshopoch a kolektívnych výstavách z ktorých si odniesla niekoľko ocenení.
Pôsobí ako lektorka výtvarného umenia a odborný poradca v oblasti reštaurovania historických kultúrnych pamiatok.
Je členkou umeleckej rady benefičných programov pre podporu mladých talentov na Slovensku a v Čechách.

Achilleas Sdoukos a Ingrid Zámečníková

Výstava "Večer s Múzami"

Audi Centrum Bratislava a ag. Amymon si Vás dovoľujú pozvať na výstavu obrazov a sôch "Večer s Múzami" výtvarníčky Ingrid Zámečníkovej a sklára Achilleas Sdoukosa do Audi Exclusive Gallery Bratislava.

Miesto výstavy: Audi Centrum Bratislava, Harmincova 2/B, 841 01 Dúbravka-Bratislava


Výstava potrvá do: 9. januára 2019


Vystavujúci: Ingrid Zámečníková a Achilleas Sdoukos


Kurátorka: Ľudmila Pašková

Peter Žanony "Moja cesta/My Way"

 Sochár a maliar Peter Žanony /DE/

Audi Centrum Bratislava a ag. Amymon si Vás dovoľujú pozvať na výstavu obrazov a sôch "Moja cesta/My Way" maliara a sochára Petra Žanonyho (DE) do Audi Exclusive Gallery Bratislava.
Miesto výstavy: Audi Centrum Bratislava, Harmincova 2/B, 841 01 Dúbravka-Bratislava
Výstava potrvá do: 12.novembra 2018
Vystavujúci: maliar a sochár Peter Žanony
Kurátorka: Ľudmila Pašková

Peter Žanony/MOJA CESTA/Audi Exclusive Gallery
Pôvodom slovenský, ale toho času nemecký sochár a výtvarník Peter Žanony predstavuje v Audi Exclusive Gallery svoju výstavu s príznačným názvom "Moja cesta/My Way".
Výstava je súborom jeho tvorby, obrazov a sôch, od roku 1991 až do najnovších diel vytvorených v roku 2018.Celkovo nájdete v exkluzívnych výstavných priestoroch 41 obrazov a 13 sôch.
Ako každý výtvarník, aj Peter Žanony nachádza počas svojich životných etáp rôzne výtvarné štýly a techniky. Kurátorku výstavy Ľudmilu Paškovú oslovila jeho raná tvorba tak, ako súčasný "Pop art" štýl. Tvorba Petra Žanonyho je v značnej miere ovplyvnená faktom, že sa v civilnom zamestnaní živý ako grafik. Jemné náznaky grafického vyjadrenia prenáša do svojich obrazov. Stačí sa pozrieť na portréty, kde strieda "Pop-art" štýl s dekoratívnymi a pravidelnými prvkami v pozadí. A práve v tomto štýle vytvorené obrazy zožali v Mníchove na výstavách mimoriadny úspech.
Farebnosť je taktiež príznačná a špecifická pre tohto výnimočného výtvarníka. Nebojí sa silných a až prekvapivo výrazných farieb v spojitosti s čisto mužskými témami.
V jeho tvorbe dominuje portrét. Práve jeho portrétovanie sa stretlo s veľkým záujmom. Nie preto, aby zvečnil osobu super realisticky, ale práve z dôvodu jeho bravúrneho zachytenia momentu a určitého detailu portrétovanej osoby.
Kto je Peter Žanony:
narodil 27.4. 1962 v Bratislave. V rokoch 1978 - 1982 študoval na Škole umeleckého priemyslu v Bratislave - odbor rezbárstvo. Do roku 1982 žil na Devíne a prvý kontakt s drevorezbárstvom získal už ako deväťročný u známej insitnej umelkyne Márii Žilavej. V roku 1982 emigroval do vtedajšieho Západného Nemecka, kde sa usadil v meste Bayreuth. Uplatnil sa ako grafik v reklamných agentúrach a neskôr ako reštaurátor na Bayreuthskej univerzite. Tu sa stal aj členom umeleckej výtvarnej skupiny "Art Schmiede". Neskôr sa presťahoval do Mníchova, kde žije a tvorí dodnes.
A ešte jedna myšlienka na záver "Dobrý výtvarník (umelec) netvorí pre obecenstvo, ale pre seba" a už je len na "možno" šťastí, ak osloví aj iných.
Text: Ľudmila Pašková

Letný Art Mix 2018

"Letný Art Mix 2018"

32 výtvarníkov z ČR a SR

Audi Exclusive Gallery a agentúra AMYMON si Vás dovoľujem pozvať na spoločnú výstavu 32 popredných slovenských a českých výtvarníkov a sochárov "Letný Art Mix 2018" , ktorá koná v Audi Exclusive Gallery Bratislava.

Výstava potrvá od 18.7. do 28.8.2018


Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková


Vystavujúci:

Agneša Vavrinová*Alena Wagnerová*Alica Mendlová*Andrea Pistl-Andrášová*Angelika Holomáňová*Anton Sládek*Denisa Kolářová*Ivan Slezák*Iveta Kopasová*Ján Kovalík*Janka Cehlárová*János Vámoš*Jarka Fox*Jitka Kopejtková*Jozef Hobor*Magdaléna Helbichová*Mária Hanušovská*Mária Šefferová*Michaela Šebestová*Miriam Bajkai*Pavol Maria Schultz*Peter Žanony*Radek Skopec*Renata Sládková*Róbert (Viktor) Němeček*Robert Mlčúch*Stanislava Lantayová*Štefan Široký*Timea Konôpková*Viera Čapková*Vlasta Hubková*Zuzana Mihalovicsová

Výstava ""Tesne pod hladinou"

"Tesne pod hladinou"

akad. mal. Juraj Oravec

Miesto výstavy: Audi Exclusive Gallery Bratislava
Termín výstavy: od 7.5.18 do 2.7.2018
Termín vernisáže: 23.5.2018 o 18:30hod.
Vystavujúci: akad.mal.Juraj Oravec
Kurátorka: Ľudmila Pašková


Akademický maliar Juraj Oravec predstaví od 7.mája 2018 do 2.júla 2018 v Audi Exclusive Gallery svoju kolekciu diel s príznačným názvom "Tesne pod hladinou". Putovná výstava je poskladaná z obrazov s témou oceánov, morí a vôd...

Jednotlivé kompozície zobrazujú neprebádané hlbiny a temné zákutia podvodného sveta. Uvoľnený, "impresionistický" rukopis vyjadruje fascinujúce rôznorodosti živočíchov a rastlín, v ktorých ale nehľadám anatomickú presnosť prírody. Silu nespútaného živlu, akým voda je vo všetkých svojich podobách, akorduje výraznou farebnosťou, ktorá je podporená štruktúrou maľby. V jednotlivých námetoch sa objavuje nekonečný priestor a osamelosť Noemovej archy, zázračného rybolovu, lodí zmietajúcich sa na vlnách, sila vodného víru, neľútostné súboje vodných živočíchov lapených v sieťach osudu...
Témy sú symbolicky zavŕšené obrazom s ľadovými kryhami "Tesne pod hladinou"...

Výstava "Príbehy z ateliéru"

Výstava "Príbehy z ateliéru"

akad. soch. Ján Ťapák

Ján Ťapák "Príbehy z ateliéru" v Audi Exclusive Gallery

MOSKVA- BRATISLAVA- PRAHA

Výstava sôch a kresieb "Príbehy z ateliéru" akademického sochára Jána Ťapáka odštartovala svoju púť na ďalekom východe v Moskve, kde zožala veľký úspech. V týchto dňoch bola presunutá bezmála dvetisíc kilometrov, aby svojou krásou a originalitou potešila milovníkov umenia v Bratislave.

Audi Exclusive Gallery a agentúra AMYMON si vás dovoľujú pozvať na výstavu akademického sochára Jána Ťapáka "Príbehy z ateliéru" , ktorá bude dostupná verejnosti v priestoroch Audi Centra, Harmincova 2/B, 841 01 Bratislava-Dúbravka do 7. mája 2018.

Miesto konania výstavy : Audi Exclusive Gallery Bratislava, Harmincova 2/B, Bratislava
Vystavujúci: akad.soch.Ján Ťapák
Kurátorka: Ľudmila Pašková
Termín vernisáže: 14.marca 2018 o 18:30hod.
Termín výstavy: od 7. marca 2018 do 7. mája 2018


Výstava "...Ženy Snow..."

Výstava "...Ženy Snow..."

akad. mal. Igor Piačka

Všestranný a uznávaný slovenský výtvarník Igor Piačka predstavuje svoju výstavu "Ženy snow".


Igor Piačka sa narodil v roku 1962 v Třebíči.
V rokoch 1983-1989 študoval na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave na oddelení voľnej grafiky a knižnej tvorby (profesor Albín Brunovský).
V rokoch 1987-1988 študoval na Academie Royale des Beaux Arts v Bruseli (profesor Philippe Maes).
Od roku 1990 do roku 2003 pedagogicky pôsobil na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, viedol kurz figurálnej kresby na katedre grafiky.
Roku 1999 bol pozvaný zúčastniť sa na medzinárodnom projekte v Art Studio Itsukaichi v Tokiu, Japonsko.
Od roku 1996 je členom grafickej skupiny G-Bod, je členom Spolku grafikov a spolku Hollar.
Od roku 2003 je na voľnej nohe.
Venuje sa maľbe, grafike, kresbe, ilustrácii a známkovej tvorbe.


Diela sú vystavené v prestížnych priestoroch Audi Exclusive Gallery Bratislava od 23. januára 2018.

Výstava potrvá do 2.marca 2018

Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Audi Centrum Bratislava Harmincova 2/B, 841 01 Bratislava-Dúbravka

www.amymon.sk

Výstava "...Od Galapág po Lehnice..."

Výstava "...Od Galapág po Lehnice..."

16 výtvarníkov z ČR a SR

Boris Jirků, Tomáš Hřivnáč, Bohumil Eliáš, Zdeněk Tománek, Marián Komáček, Igor Piačka, Jan Tichý, Jitka Kopejtková, Daniel Krejbich, Miroslav Pošvic, Eva Šebíková, Milan Chabera, Jaromír Másler, Vladimír Brunton, Juraj Čutek a Richard Augustín.

Audi Exclusive Gallery a ag. AMYMON
Vás v spolupráci s pražskou Galériou La Femme pozývajú výstavu ...od Galapág po Lehnice...

16 tich významných výtvarníkov z Českej a Slovenskej republiky.

Vystavujúci výtvarníci: Boris Jirků, Tomáš Hřivnáč, Bohumil Eliáš, Zdeněk Tománek, Marián Komáček, Igor Piačka, Jan Tichý, Jitka Kopejtková, Daniel Krejbich, Miroslav Pošvic, Eva Šebíková, Milan Chabera, Jaromír Másler, Vladimír Brunton, Juraj Čutek a Richard Augustín.


Vernisáž sa konala  9. 11. 2017 v priestoroch Audi Exclusive Gallery.


AUDI CENTRUM, Harmincova 2/B, 841 01 Bratislava-DúbravkaVýstava potrvá do 16. januára/ledna 2018

Obrazy sú z ciest organizovaných Galériou La Femme: Brazília, Ekvádor, Kanada, Provensálsko, Bretónsko, Sicília, Nemecko, Švajčiarsko, Česká republika, Slovensko.

kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková


Vladimír Kiseljov (ČR)

Výstava "SUPERNOVA"

Vladimír Kiseljov (ČR)

Všestranný a uznávaný český výtvarník Vladimír Kiseljov prichádza na Slovensko s novou výstavou, ktorá nesie názov "SUPERNOVA".

Diela budú vystavené v prestížnych priestoroch Audi Exclusive Gallery Bratislava od 30. októbra 2017.

Vernisáž sa koná 14.9.2017 o 18.00 hodine
Výstava potrvá do 30.10.2017

Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková

Audi Centrum Bratislava Harmincova 2/B, 841 01 Bratislava-Dúbravka
www.amymon.sk


Výstava diel z Medzinárodného umeleckého sympózia Lehnice 2017

Výstava potrvá od 11.7.2017 do 12.9.2017

Dovoľujeme si Vás pozvať do reprezentatívnych priestorov Audi Exclusive Gallery v Bratislave na letný ArtMix z diel vytvorených na 5.ročníku Medzinárodného umeleckého sympózia Lehnice 2017.

Diela sú predajné.
Ceny diel sme ponechali "SYMPOZIJNÉ"


Vystavujúci výtvarníci:

Peter Hargaš (SK), Ema Mázik (SK), Roman Kharevsky (UA), Pavol Hajdúk (SK), Renate Christin (DE),
Vladimír Kiseljov (ČR), Violeta Bázlik Králová (SK), Gleb Ochtik (BLR), Viliam Mruškovič (SK), Matteo Sica (IT)
a iní

Výstava "TERRA MEA"

Lenka Galeoni (ČR)

Všestranná a uznávaná česká výtvarníčka Lenka Galeoni prichádza na Slovensko s novou výstavou, ktorá nesie názov "TERRA MEA".

Diela budú vystavené v prestížnych priestoroch Audi Exclusive Gallery Bratislava od 20.apríla 2017.

Vernisáž sa koná 20.4.2017 o 18.00 hodine
Výstava potrvá do 30.6.2017

Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková

Audi Centrum Bratislava Harmincova 2/B, 841 01 Bratislava-Dúbravka

www.amymon.sk

Výstavy zrealizované od roku 2012

Predchádzajúce výstavy

v Audi Exclusive Gallery

Výstava v Audi Exclusive Gallery Bratislava od 2.3.2017

"Jarný ART MIX 2017"

na tému "Láska"


Audi Centrum Bratislava a Amymon, s.r.o. vás pozývajú na výstavu Jarný Art Mix na tému Láska do Audi Exclusive Gallery.


vystavujúci:

Miroslav Bezák_Marek Dutka_Vojtech Farkaš_Lucia Grejtáková_Peter Hargaš_Anna Kotvášová_Milan Krupčík_Silvia Lasák_Lucia Laššáková_Mária Lišková_María Jesús Machek_Elena Ruta Marchallé_Marek Maťaš_Ewa Ćmok Matykiewicz_Ľubica Ema Mázik_Alica Mendlová_Robert Mlčúch_Viliam Mruškovič_Lubomír Sinčák_Ivan Slezák_Lucie Svoboda_Zdenka Tajbošová


Výstava potrvá do 13.4.2017


Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková


Audi Exclusive Gallery,Harmincova 2/B v Bratislave je otvorená po-pi od 9.00-18.00 hod. a v sobotu od 9.00 do 12.00 hod. Výstava je predajná.


Výstava

"ÓDA NA FARBY"