Predstavujeme Vám projekt

"OFFICE GALLERY"

kurátorka Ľudmila Pašková

Kurátorka a galeristka Ľudmila Pašková úspešne organizuje výstavy a medzinárodné sympóziá na území SR a ČR.

Vytvorila projekt "OFFICE GALLERY" , ktorého hlavnou myšlienkou je prinášať umenie do moderných administratívnych priestorov a tak bližšie k ľudom.

Vplyv umenia na pracovné prostredie je žiaľ dnes často podceňovaný, ako vysvetľuje Ľ. Pašková "Som presvedčená, že obrazy a sochy vsadené do pracovného prostredia pozitívne vplývajú na ľudí - nie len na ich náladu, ale aj na výkon - a zároveň pomáhajú medzi nimi otvárať dialóg". Milovníčka moderného umenia Ľ. Pašková zastupuje početné množstvo uznávaných slovenských a českých výtvarníkov.

Výber vhodných exponátov pre konkrétne pracovné priestory prebieha podľa p. Paškovej síce jednoducho, ale nie je náhodný: "Neustále sledujem tvorbu výtvarníkov a nakoľko mám fotografickú pamäť, ihneď po návšteve nových administratívnych priestorov, kde vzniká projekt "OFFICE GALLERY", viem presne, ktoré diela korešpondujú s interiérom, ale hlavne s charakterom tej danej spoločnosti."

Zoznam výstavných miest nájdete na mape projektu a stále nám pribúdajú ďalšie. Agentúra pozýva všetky spoločnosti, aby sa zapojili do projektu "OFFICE GELLERY". Radi Vám pomôžeme s realizáciou.

"OFFICE GALLERY"

Zoznam spoločností zapojených do projektu


Napísali o projekte