Iveta Filipczyková

Výstava obrazov "Figura v kontrastoch" Iveta Filipczyková

Termín výstavy: od 28.2.2020 do 15.4.2020
Miesto: ImunoVital Centrum Gallery, Jašíkova 2, Bratislava
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
"Na své pouti životem hledám zobrazení prosté skutečnosti, krás proměn světla, vnitřního vnímání svěžesti melódií, temperamentu a charakteru. Ovšem skalním prvkem mé tvorby je figurální kompozice. Klasická, současná, tradiční, abstraktní, či něžná často zasazená do kontrastu všedních dní či barevného kontrastu inspirovaného přírodními motivy rodného Východoslovenského kraje a taky oblíbených jižanských krajin."
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.
www.amymon.sk

Michaela Šebestová v ImunoVital OG

Výstava obrazov "Kvety v bronze"

Michaela Šebestová

ImunoVital Centrum Bratislava, ag. AMYMON a Saror si Vás dovoľujú pozvať na výstavu "Kvety v bronze" slovenskej výtvarníčky Michaely Šebestovej do ImunoVital Office Gallery Bratislava.
Výstava potrvá do: od 30.9.2019 do 4.11.2019
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: ImunoVital Centrum, Jašíkova 2, Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.

Michaela Šebestová:

Prosím, dovoľte mi pozvať Vás do mojej duše. Prijmite toto pozvanie a pocíťte to, čo okolo seba vnímam ja... Krásu, radosť, pestrosť, jedinečnosť života a prírody, ale i tajomnosť až mystérium noci a neznáma.

Gabriela Krepsová v ImunoVital OG

Výstava obrazov "Ženskosť" Gabriela Krepsová

ImunoVital Centrum Bratislava, ag. AMYMON a Saror si Vás dovoľujú pozvať na výstavu "Ženskosť" slovenskej výtvarníčkyGabriely Krepsovej do ImunoVital Office Gallery Bratislava.
Výstava potrvá do: 30.8.2019
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: ImunoVital Centrum, Jašíkova 2, Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.

Mgr. Krepsová Gabriela, 53 rokov

Profesne sa venujem zdraviu, zdravému životnému štýlu. Niekoľko rokov som pracovala v laboratóriu ako biochemik, keďže ma veľmi ťahalo robiť prácu pri ktorej pomáham ľuďom tak som začala študovať výživu, psychosomatiku a alternatívnu diagnostiku - iridológiu.
Pred tromi rokmi som začala pociťovať silnú túžbu až nutkanie zobrať štetec alebo špachtľu do ruky, hoci som nikdy pred tým nemaľovala...nakoniec som to skúsila. Nenastalo u mňa žiadne osvietenie, nikto mi nič nevnukol - aj keď týmto veciam verím a nezatracujem ich, no u mňa to išlo len cez silné nutkanie vyskúšať. Tak a chytilo ma to teda poriadne :-) Je to taká moja meditácia, únik, výmaz myšlienok a skľudnenie. Neverila by som pokiaľ by som to neskúsila aké má maľovanie pre mňa "liečebné účinky", lebo vyčistiť si hlavu je dnes veľmi dôležité :-) určite to poznáte. A keď sa moje obrazy ešte aj niekomu páčia a urobím tým radosť, tak môj pocit šťastia sa znásobí.

Katarína Vargová v ImunoVital OG

Výstava obrazov "Krajina snov s vôňou vosku" Katarína Vargová

ImunoVital Centrum Bratislava, ag. AMYMON a Saror si Vás dovoľujú pozvať na výstavu "Krajina snov s vôňou vosku" slovenskej výtvarníčky Kataríny Vargovej do ImunoVital Office Gallery Bratislava.
Výstava potrvá do: 3.7.2019
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: ImunoVital Centrum, Jašíkova 2, Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.
Od čísel do světa barev, do krajiny ticha i křiku emocí

KRAJINA SNOV s vôňou vosku

Moja tvorba je vlastne pocitovou maľbou. Akési bdelé snenie, odraz myšlienok a pocitov ... trochu smútok ... trochu nádej ... Prepája sa v nej fantázia so snením a skúsenosťou. Niekedy je v nej trochu poézie, trochu filozofie, inokedy trochu histórie, alebo inšpirácie prírodou.
Maľba je pre mňa relaxom, snením, odrazom životných pocitov, nádejí, aj sklamaní. Je vierou v dobro, a niekedy tiež únikom z reality. Je hľadaním riešení, no a ako v rozprávke - vierou, že "všetko zlé sa raz na dobré obráti".
Na výtvarné vyjadrenie používam rôzne maliarske techniky, no v posledných rokoch mi učarovala najmä enkaustika. Táto technika najviac vyhovuje mojim snivým náladám.
Enkaustika je znovuobjavená antická technika maľovania, stará najmenej 2500 rokov. Je to maľba horúcim voskom, ktorá miešaním farieb a vytváraním originálnych tvarov pôsobením tepla, umožňuje dosahovať efekty, ktoré sa nedajú zopakovať. Kombinácia farieb a tvarov takto dokáže vyjadriť širokú škálu pocitov a nálad.
Je to technika, ktorá mi dáva pocit voľnosti, ľahkosti, absolútneho relaxu, a často sa ňou nechávam unášať do krajiny snov. Enkaustika mi najlepšie umožňuje užívať si nekonečné možnosti fantázie ... a navyše je celý čas sprevádzaná čarovnou vôňou vosku ...

Sylvia Majerová v ImunoVital OG

Výstava ...od čísel do světa barev...

Sylvia Majerová (SK)

ImunoVital Centrum Bratislava, ag. AMYMON a Saror si Vás dovoľujú pozvať na výstavu "...od čísiel do světa barev" českej výtvarníčky Sylvii Majerovej do ImunoVital Office Gallery Bratislava.
Výstava potrvá do: 20.5.2019
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: ImunoVital Centrum, Jašíkova 2, Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.
Od čísel do světa barev, do krajiny ticha i křiku emocí
Jmenuji se Sylva a narodila jsem se v Brně. V dětství jsem byla moderní gymnastkou a pilnou studentkou. Vystudovala jsem finance a čísla ovládla můj další profesní život. Mám milující rodinu, úžasnou dceru a manžela a pár opravdových přátel.Před pár lety jsem si začala plnit svůj tajný sen. Malovat svoje pocity, dovolila jsem si uniknout z každodenní reality, ztvárnit mé vnímání světa. Miluji vůni barev i umazané ruce a zvuk štětce, když maluje na plátno. Člověk je tu jen na chvíli a neměl by promeškat jediný okamžik, aniž by nezkusil dělat to, po čem touží.Byla jsem požádána, abych napsala pár slov k výstavě  Mé obrazy jsou malované s láskou a radostí. Myslím, že člověk by se měl doma na obraz dívat rád. Obraz by měl dotvářet pohodu a útulnost domova. Byla bych ráda, kdyby takový pocit ve vás mé obrázky vyvolaly a pokud mé obrazy přinesou do vaší blízkosti harmonii a klid, můj sen se naplnil.Děkuji Andree Mozolové, která mě ve svém ateliéru v Pezinku provázela a dodávala mi jistotu a sebevědomí.

Imunovital Office Gallery

Výstava "V POHYBE"

výtvarník Peter Hargaš

Imunovital Office Gallery

Vianočný Art Mix 2018

Výber diel výtvarníkov z EU.

Ag. Amymon a Saror si Vás dovoľujú pozvať na výstavu " Vianočný Art Mix" európskych výtvarníkov do Imunovital Office Gallery Bratislava.
Výstava potrvá do: 9.1.2019
Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: ImunoVital Centrum, Jašíkova 2, Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.
Organizátor: Eva Hargašová
Viac na www.amymon.sk.

Ivana ORISKÁ

Výstava "FAREBNÉ IMPRESIE II"

výtvarníčka Ivana ORVISKÁ /SK/

Ag. AMYMON a Saror si Vás dovoľujú pozvať na výstavu " "Farebné Impresie II." výtvarníčky Ivany Orviskej do Imunovital Office Gallery Bratislava.
Výstava potrvá do: 28.11.2018


Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková
Adresa: ImunoVital Centrum, Jašíkova 2, Bratislava
Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.

Ivana Orviská:

Maľujem nielen to čo vidím, čiže reálne miesta, ale predovšetkým to čo cítim. Vo svojich obrazoch sa snažím zachytiť celú paletu farieb, svetlo a najmä ten pocit, ktorý som v tej chvíli a práve na tom mieste cítila - pokoj, radosť, šťastie a na druhej strane nekonečné množstvo energie.

Milan Krupčík /SK/

Výstava "SLOVENSKO"

fotograf Milan Krupčík

Výstava "V POHYBE"

Výstava "V POHYBE"

výtvarník Peter Hargaš

Výstava "Svet okom objektívu" 

Výstava "Svet okom objektívu"

Ľudmila Krieschová

Fotografka Ľudmila Krieschová sa narodila 6.augusta v malej dedinke pod Tatrami, no svoj profesionálny, aj súkromný život prežila v Bratislave ktorú miluje a je tu doma.

Dlhé roky robila medicínsku fotografiu, čo bola v tých dobách, keď neboli digitálne kamery, zaujímavá a hlavne "napínavá" práca. Záber na operačnej sále sa nedal opakovať, muselo sa ísť na "prvú".

Posledné roky sa venuje reportážnej fotografií a rada experimentuje , prerába realitu.

Jej motto je, "čo nenafotím, to dokreslím".

Výstava "UTERUX "

Výtvarník Rudolf Stába

Rudolf Stába (RUDU STA BA STA)

(1952, Košice)

Vyštudoval Karlovu Univerzitu v Prahe, od roku 1984 žije a pracuje v Bratislave.

Prvé dotyky s umením zaznamenal na dvore sochára Vojtech Löfflera v jeho košickom malebnom domčeku. Neskôr sa jeho vzťah k umeniu rozvíjal v ateliéri Ľudovíta Felda.

Cyklus obrazov UTERUX je túžbou po niečom, čo môže byť nepochopené, ale na druhej strane aj zrodom niečoho nového a fascinujúceho. Uterus (maternica) je najdokonalejší a najsofistikovanejší ľudský orgán. Viaže sa s najprirodzenejšími ľudskými vlastnosťami a pocitmi. Je miestom zrodu nového života, nádejou reprodukcie a zrodom všetkého ľudského.

Výstava potrvá do 15.2.2018

Spoluorganizátorom výstav v Imunovital Office Gallery je spoločnosť SAROR zastúpená Evou Hargašovou.

Výstava "ART MIX"

Výstava "ART MIX"

Vystavené sú diela viacerých umelcov z ČR, Nemecka, Ukrajiny a Slovenska.

V IImunovital gallery v rámci projektu "OFFICE GALLERY" a za účasti kurátorky Ľudmily Paškovej bola 20.11.2017 nainštalovaná nová výstava "Vianočný ART MIX". Vystavené sú diela viacerých umelcov z Českej republiky, Nemecka, Ukrajiny a Slovenska.


Vianočný ART MIX budete mať možnosť vidieť do januára 2018.

Ema Mázik /SK/

EMA MÁZIK

výstava v ImunoVital Centre Bratislava

Ema Mázik (SK)

patrí k strednej generácii výtvarných umelcov. Absolvovala viacero výtvarných plenérov a kurzov na Slovensku i v zahraničí, z ktorých možno spomenúť školu "Scuola Internazionale di Sarmede" s mexickým majstrom Gabrielom Pachecom a "Venice Art House"

v Taliansku. Jej výtvarným majstrom na Slovensku je akademický maliar Marián Komáček. Okrem Slovenska vystavovala v Belgicku, Rakúsku, Českej Republike, Slovinsku, Taliansku a na Ukrajine. Je držiteľkou viacerých výtvarných ocenení v SR a ČR. Jej tvorbe dominuje abstraktná maľba akrylom, ale nevyhýba sa aj novým experimentálnym technikám akými sú encaustic art a paverpolová assemblage.

Výstava potrvá do: 25.10.2017

www.imunovital.sk

Výstava od 25.8. do 20.9.2017

Peter Hargaš

výstava v ImunoVital Centre Bratislava

Peter Hargaš

Narodil sa a tvorí v Bratislave. Pracoval pod vedením akad. mal. Kataríny Kuzmovej a absolvoval odborné súkromné štúdiá u akad. mal. Jiřího Kubelku a akad. mal. Ladislava Hodného. Pod vedením PhDr. Ľuboslava Mozu absolvoval štúdium "Dejiny výtvarného umenia" na UTV UK v Bratislave. Je členom spoločnosti ARTEM o.z., založil združenie výtvarníkov ART VILLA RAČA a ARTKLUB SAROR.

Uprednostňuje techniku oleja, akrylu a ich kombinácie. Technika maľby a maliarsky rukopis spolu s výraznou silou obrazov možno charakterizovať ako spontánny až expresívny realizmus s prvkami abstrakcie.

Tvorivé aktivity viedli maliara k viacerým individuálnym a spoločným výstavám na Slovensku a v zahraničí. Jeho diela možno nájsť v galériách a v súkromných zbierkach domácich a zahraničných milovníkov umenia.

Na Slovensku získal ocenenia v súťažiach "Výtvarné spektrum" a "Misia 2013 - výtvarná pocta Cyrilovi a Metodovi" a v zahraničí ceny Premio Internazionale d'Arte San Crispino, Premio Citta di Porto Sant Elpidio a Perla dell Adriatico.

Zúčastnil sa projektov - Maľovaný rovník, Letný workshop Limbach 2014, Ján Hus - Posolstvá stále živé a Vyslanec mieru 2016. Svojimi dielami podporil viaceré benefičné podujatia.

Venuje sa tiež kresbe, grafike a ilustrátorským aktivitám.

www.peterhargas.sk

www.imunovital.sk